Media duplicates (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Count
bo: གྲངས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Bundles
bo: སྡེབ
