Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Count
ar: العدد

en: Media
ar: وسائط

en: Bundles
ar: حزم

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Entities
ar: الكيانات

en: Media type
ar: نوع الوسائط
