Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Count
fi: Laskuri

en: Report
fi: Raportoi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Media type
fi: Median tyyppi
