Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Count
gl: Contar

en: Media
gl: Medios

en: Report
gl: Informe

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Entities
gl: Entidades
