Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Count
hu: Mennyiség

en: Media
hu: Média

en: Merge
hu: Egyesít

en: Report
hu: Beszámoló

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Entities
hu: Entitások

en: Media type
hu: Médiatípus
