Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Count
it: Numero

en: Merge
it: Fusione

en: Report
it: Resoconto

en: Bundles
it: Bundle

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Entities
it: Entità
