Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Count
ja: カウント

en: Media
ja: メディア

en: Merge
ja: マージ

en: Report
ja: レポート

en: Bundles
ja: バンドル

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: Entities
ja: エンティティ

en: Media type
ja: メディアタイプ
