Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Count
lt: Skaičius

en: Merge
lt: Sujungti

en: Report
lt: Ataskaita

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Entities
lt: Esybės

en: Media type
lt: Medijos tipas
