Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Count
oc: Descompte

en: Media
oc: Mèdia

en: Bundles
oc: Paquets

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Entities
oc: Entitats
