Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Count
ps: شمیر

en: Media
ps: رسنۍ

en: Report
ps: راپور

en: Bundles
ps: بنډلونه
