Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: File
pt: Ficheiro

en: Settings
pt: Definições

en: Count
pt: Contagem

en: Merge
pt: Fundir

en: Report
pt: Relatório

en: Bundles
pt: Pacotes

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments

en: Entities
pt: Entidades

en: Media type
pt: Tipo de media
