Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: Count
ro: Contor

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Entities
ro: Entități

en: Media type
ro: Tip media
