Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Count
sk: Počet

en: Media
sk: Médiá

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Entities
sk: Entity
