Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Count
tr: Sayaç

en: Media
tr: Medya

en: Report
tr: Rapor

en: Bundles
tr: Paketler

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

en: Media type
tr: Medya tipi
