Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Count
uk: Лічильник

en: Media
uk: Медіа

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Report
uk: Звіт

en: Bundles
uk: Пакети

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Entities
uk: Сутності

en: Media type
uk: Тип носія
