Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Count
az: Say

en: Bundles
az: Paketlər

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Entities
az: Entitilər

en: Media type
az: Media növü
