Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Count
cs: Počet

en: Media
cs: Média

en: Report
cs: Výkaz

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Entities
cs: Entity
