Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Count
da: Antal

en: Merge
da: Sammenlæg

en: Report
da: Rapport

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Media type
da: Medie type
