Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Media
el: Μέσα

en: Report
el: Αναφορά

en: Entities
el: Οντότητες
