Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Count
fa: شمارش

en: Media
fa: رسانه

en: Report
fa: گزارش

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
