Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Count
fr: Décompte

en: Media
fr: Média

en: Merge
fr: Fusionner

en: Report
fr: Rapport

en: Bundles
fr: Types

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Entities
fr: Entités

en: Media type
fr: Type de média
