Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Count
he: כמות

en: Media
he: מדיה

en: Merge
he: מיזוג

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Entities
he: ישויות
