Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Count
id: Jumlah

en: Report
id: Laporkan

en: Bundles
id: Bundel

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments

en: Entities
id: Entitas

en: Media type
id: Jenis media
