Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Merge
kn: ವಿಲೀನಗೊಳಿಸು...

en: Report
kn: ವರದಿ
