Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Count
lv: Skaits

en: Media
lv: Multivide

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
