Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Count
nl: Aantal

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Report
nl: Rapport

en: Bundles
nl: Bundels

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Media type
nl: Mediatype
