Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Count
pl: Liczba

en: Merge
pl: Połącz

en: Report
pl: Raport

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Entities
pl: Encje

en: Media type
pl: Typ mediów
