Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Count
sv: Antal

en: Merge
sv: Sammanfoga

en: Report
sv: Rapportera

en: Bundles
sv: Paket

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Entities
sv: Objekt

en: Media type
sv: Mediatyp
