Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Report
ta: அறிக்கை

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
