Media duplicates (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Count
vi: Số lượng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Merge
vi: Trộn
