Media duplicates (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: Count
ca: Quantitat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Entities
ca: Entitats
