Media entity (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
