Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: Create @name
af: Skep @name

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
