Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (60 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Create @name
az: @name yaradın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Bundle
az: Paket

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Administer media
az: Medianı idarə et

en: View media
az: Mediaya baxın

en: Add media
az: Media əlavə edin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Create media
az: Media yaradın

en: Third party settings
az: 3-cü tərəf tənzimləmələri

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.

en: Revision timestamp
az: Təftiş vaxt damğası

en: Field map
az: Sahə xəritəsi

en: The time that the current revision was created.
az: Cari reviziyanın yaradıldığı vaxt.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
az: Bu versiyada dəyişiklikləri izah edən jurnal qeydi.

en: Update any media
az: İstənilən medianı yeniləyin

en: Delete media
az: Medianı silin

en: Delete any media
az: İstənilən medianı silin

en: Media name
az: Media adı

en: Media revisions
az: Media istinadları
