Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
