Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Now
ca: Ara

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: ago
ca: fa

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Create @name
ca: Crea @name

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Administer media
ca: Administra el media

en: View media
ca: Visualitza mèdia

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Master
ca: Mestre

en: Create media
ca: Crea mèdia

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Revision timestamp
ca: Marca horària de la revisió

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ca: L'entrada de registre que explica els canvis d'aquesta revisió.

en: Update any media
ca: Actualitza qualsevol mèdia

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia

en: Delete any media
ca: Suprimeix qualsevol mèdia

en: Media name
ca: Nom del mèdia
