Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Now
et: Praegu

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Create @name
et: Lisa @name

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Bundle
et: kogum

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Administer media
et: Meedia haldamine

en: View media
et: Vaata meediat

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Create media
et: Loo meediat

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Revision timestamp
et: Versiooni ajatempel

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.

en: Update any media
et: Uuenda igasugust meediat

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Delete any media
et: Kustuta igasugust meediat

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Media revisions
et: Meedia redaktsioonid
