Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Now
fi: Nyt

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Create @name
fi: Luo @name

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Bundle
fi: Paketti

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Administer media
fi: Ylläpidä mediaa

en: View media
fi: Näytä media

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Master
fi: Isäntä

en: Create media
fi: Luo media

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: Revision timestamp
fi: Version aikaleima

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
fi: Lokimerkintä, joka selittää tämän revision muutokset.
