Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
