Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա
