Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Now
lt: Dabar

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
