Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Now
lv: Tagad

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: media
lv: mediji

en: Administer media
lv: Administrēt medijus

en: View media
lv: Skatīt medijus

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.
