Media entity (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
