Media entity (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: ago
gu: પહેલા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Default options
gu: મૂળભૂત વિકલ્પો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: 1
gu: ૧

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
