Media entity (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
