Media entity (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Language settings
bn: ভাষা বিষয়ক সেটিংস
