Media entity (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Bundle
ur: بنڈل
