Media entity (8.x-1.4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy
