Media entity (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Now
pl: Teraz

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: ago
pl: temu

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Default options
pl: Domyślne opcje

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Administer media
pl: Administracja mediami

en: View media
pl: Przeglądanie mediów

en: Requires locale.module
pl: Wymaga locale.module

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Create media
pl: Dodaj media

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
pl[0]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez 1 element zawartości witryny. Nie można usunąć tego rodzaju zawartości dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.
pl[1]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez @count elementy zawartości witryny. Nie można usunąć rodzaju zawartości %type dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.
pl[2]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez @count elementów zawartości witryny. Nie można usunąć rodzaju zawartości %type dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.

en: Revision timestamp
pl: Znacznik czasowy wersji

en: Field map
pl: Mapa pola

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

en: Save and unpublish
pl: Zapisz i zakończ publikację

en: Save as unpublished
pl: Zapisz i nie publikuj

en: Save and keep unpublished
pl: Zapisz i wciąż nie publikuj

en: The time that the current revision was created.
pl: Czas utworzenia aktualnej wersji.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
pl: Wpis dziennika wyjaśnia zmiany w tej wersji.

en: Whether a new revision should be created by default
pl: Czy nowa wersja powinna być tworzona domyślnie

en: Update any media
pl: Aktualizuj dowolne media

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Delete any media
pl: Usuń wszystkie media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Media revisions
pl: Wersje mediów

en: Queue thumbnail downloads
pl: Pobieraj miniaturki przy użyciu kolejki

en: Deleted @count media translations.
pl: Usunięto tłumaczenia mediów. Liczba usuniętych: @count

en: Save media
pl: Zapisz media

en: Thumbnail downloader
pl: Menedżer pobierania miniaturek

en: Publish media
pl: Publikuj media

en: Unpublish media
pl: Wstrzymaj publikację mediów

en: - Skip field -
pl: - Pomiń pole -
