Media entity (8.x-1.5) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
